Sitemizde bazı alanlara reklam alımı yapılacaktır. Detaylı bilgi ve fiyatlandırma için "[email protected]" adresine mail atın.

Dil Seçeneği Legion 2. Sezon 11. Bölüm (Chapter 19) 60 dakika

 15 Haz | 1.224 | 4
Kırık Link Bildir Sinema Modu İzledim

PAYLAŞ:
Kısa Url:

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

Sabitlenmiş Yorumlar (1)

 1. @JohnCons
  Spoiler içeren alan!

  there aint no blondie no more. ne demek oluyor; david reyiz artık tamam diyor, yetti sizin bu saçma romantizm, gereksiz ideolojileriniz. güven dediniz, dürüstlük dediniz sizden 1'ini bile göremedik artık yargı dağıtmaya geliyorum diyor.

Yorumlar (3)

 1. @JohnCons
  Spoiler içeren alan!

  kısaca syd tam bir kaşar çok kolay manipüle oldu manipüle olmasının sebebi ise o'kadar söz verdirttiği adama güvenmeyip götü boklu shadow king'e güvenmesiydi ve herkes david'in kötü adam olabileceği inancı ile kötü adam olmakla uzaktan yakından alakası olmayan adamı villian olmaya zorladılar

 2. @JohnCons
  Spoiler içeren alan!

  Hep syd'e acitasyon yapmışlar ama asıl haklı olan david. benden bu kadar, şansınız vardı diyip gitmesi de bir ayrı tatmin etti beni. Shadow King bana göre hala villian bunu en iyi açıklayan bir ekşi yazarının yorumunu spoiler olarak ekledim. sezon başından beri jon hamm'ın anlattığı hikayeler aslinda sezonun özeti gibi.özellikle plato'nun mağara ve duvardaki gölgeler açıklaması shadow king'in asıl gücünü bizlere anlatmak için önemliydi.david evet güçleri nedeniyle bir god ve gerçekliği şekillendirebiliyor.ancak shadow king bu gerçekliği algılayışı manipüle ediyor,duvardaki gölgeleri kontrol ediyor ve bu yüzden de shadow king.david ne kadar gerçekliği yeniden şekillendirirse şekillendirsin,shadow king bu gerçekliği algılayışı manipüle ederek gerçekliği kendi çıkarlarına göre yaratabiliyor.bu yüzden de villian hero,hero ise villian oldu.shadow king canavar iken bir anda kahraman,david canavari öldürebilecek tek silah iken kötü adama dönüştü ve çevresindeki herkes de bu ilizyona kandı.kızıl olduğu için asılan cadı misali,histerik korku yüzünden david'e sırt döndü ve aşırı yöntemlere başvurdular bu korku yüzünden. asıl trajik olan ise herkesin deli diye yaftaladığı david'in,shadow king'i gerçekten gören ve aklı başında olan tek kişi olmasıydı.ancak herkesin deli olduğu bir dünyada aklı başında olmak,başlı başına delilik.

 3. @JohnCons

  Sonunda be asıl legion bu işte ne sydmiş arkadaş artık sarışın falan yok baba

OTOMATİK OYNAT
Legion Legion Dizi sayfasına gidin.
×

Sorun Bildir

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun en kısa süre içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.